В Шахтарі з’являється нова зірка: «гірники» здобули другу поспіль перемогу у Туреччині

Переглядів 693
Віктор Цуканов. Фото: ФК Шахтар
Шахтар провів другий товариський матч в рамках підготовки до рестарту сезону УПЛ. На цей раз донеччани впевнено обіграли польський Лех із рахунком 3:1.

У четвер, 25 січня, донецький Шахтар у Туреччині провів черговий контрольний поєдинок перед початком другої частини сезону. Команда Маріно Пушича обіграла познанський Лех.

Вже у першому таймі «гірники» забили у ворота польського клубу два м'ячі, пішовши на перерву з комфортною перевагою.

Спочатку свій момент реалізував Олександр Зубков, який відкрив рахунок.

А потім й півзахисник Артем Бондаренко вписав своє ім'я у протокол гри.

У другій половині матчу донеччани не зупунилися і зусиллями 17-річного Віктора Цуканова довели рахунок до розгромного – він заробив та реалізував пенальті.

Лех відповів на це одним голом Міхала Гугуля, забивши свій єдиний м'яч в цьому поєдинку.

Товариський матч.

Шахтаря – Лех – 3:1

Голи: Зубков (22'), Бондаренко (42'), Цуканов (пенальті – 56') – Гугуль (67')

• До цього донецька команда вже обіграла Пюнік із рахунком 2:0, там також забили Цуканов та Зубков.
  • Вже 15 лютого у німецькому Гамбурзі Шахтар прийме Марсель у першому матчі стиків за вихід у 1/8 фіналу Ліги Європи.
  • Другий поєдинок пройде у Франції 22 числа того ж місяця.
  • В УПЛ команда Пушича відновить свої виступи в кінці лютого грою проти Олександрії.
  • Наразі донеччани посідають четверте місце в турнірній таблиці чемпіонату України, маючи 31 бал та два матчі в запасі.