«В сьогоднішній УПЛ він один такий»: Смоловий відзначив єдину світлу пляму Динамо в першому колі чемпіонату

Переглядів 790
Артем Жилінський
Артем Жилінський
1 голос
«В сьогоднішній УПЛ він один такий»: Смоловий відзначив єдину світлу пляму Динамо в першому колі чемпіонату
Віталій Буяльський. Фото: Динамо Київ
Експерт Михайло Смоловий підбив підсумки Динамо у першому колі УПЛ. Як виявилося, Віталій Буяльський створив найбільше моментів серед гравців біло-синіх.

Експерт Смоловий вважає, що багато хто не розуміє, який цінний Буяльський для Динамо. На його думку, Буяльський не повинен бути в тіні Довбика та Мудрика. 

«Не розумію і журналістів, що постійно в різний спосіб намагаються підкреслити вплив Довбика на Дніпро-1 (Мудрика на Шахтар), вперто ігноруючи вплив Буяльського на Динамо, ніби це якісь абсолютно різні історії.

Головна біда, що ні радянські тренери, ні журналісти, які товаришують з радянськими тренерами не розуміють наскільки важке завдання в Буяльського».

Також Смоловий зауважив, що гравець такого плану, як Буяльський є лише в Динамо. 

«Все йде до того, що суспільство через невдачі Динамо останніх сезонів так і не віддасть належної шани та поваги Буяльському. В сьогоднішній УПЛ він один такий. Можна згадувати дещо схожих в деяких проявах умовного Степанюка та Криськіва, але Віталій поза конкуренцією», — заявив Смоловий.

У цьому сезоні Буяльський зіграв за Динамо 27 матчів, у яких він відзначився 11 голами та шістьома результативними пасами. Також Буяльського було визнано найкращим гравцем Динамо у 2022 році.