Верес отримав підсилення: клубний лазарет залишив легіонер


Камерунський легіонер рівненського Вереса Самуель Нонго повернувся до тренувань із командою Олега Шандрука після важкої травми.
Самуель Нонго зазнав ушкодження коліна в одному із контрольних матчів зимових зборів у Туреччині. Процес післяопераційної реабілітації тривав майже пів року..
Вінгер з Камеруну повністю відновився після важкої травми і вже готується до старту нового сезону, повідомляє офіційний сайт Вереса.
- Нонго приєднався до Вереса восени минулого року. У першій частині сезону за червоно-чорних він зіграв у чотирьох матчах.
- Угода Самуеля з Вересом розрахована до 30 червня 2027 року. Transfermarkt оцінює Нонго в 100 тисяч євро.
- Верес завершив сезон на дев'ятому місці в турнірній таблиці УПЛ. Команда Олега Шандрука набрала 36 очок в 30 матчах.