Вернидуб вкотре засмутив Шахтар: Кривбас дав бій чемпіону в матчі з трьома вилученнями

Переглядів 1236
Поєдинок між Кривбасом Шахтарем закривав програму четвертого туру УПЛ. Матч у Кривому Розі зберігав інтригу всі 90 хвилин.

У першому таймі команди на двох забили п'ять м'ячів. На восьмій хвилині Кащук оформив дебютний гол у футболці Шахтаря після повернення до України.

За десять хвилин потому Шахтар збільшив перевагу в рахунку завдяки голу Криськіва. Кривбас досить швидко зміг скоротити відставання після того, як Дібанго виграв боротьбу в Гочолеішвілі, а той віддав під удар у дальній кут на Хомченовського.

До перерви Кривбас та Шахтар обмінялися голами Кожушка та Криськіва, який до свого активу записав дубль. Команди пішли відпочивати за рахунку 3:2 на користь Шахтаря.

В другому таймі команди вирішили не збавляти оберти та намагалися шукати моменти біля чужих воріт. Одна з атак Кривбасу на ворота Шахтаря закінчилася  голом Бескоровайного, який замкнув подачу Задераки з правого флангу. Чемпіон світу U-20 забиває в другому матчі УПЛ поспіль.

Переломним моментом у матчі могло стати вилучення Хомченовського на 73-й хвилині за фол проти Назарини. Отримавши чисельну перевагу Шахтар за десять хвилин вирівняв склади на полі.

Арбітр після перегляду VAR вилучив з поля Бондаренка. який тільки-но відбув дискваліфікацію за червону, отриману в грі проти Вереса (1:1).

У час, що залишився, жодній з команд більше не вдалося відзначитися. Фінальний свисток зафіксував бойову нічию. В компенсований час Чигринський отримав другу жовту, яка залишила Шахтар вдев'ятьох.