Вернидуб засмутив і обіграв колишню команду: як завершився останній матч Кривбасу

Переглядів 309
Богдан Чернишевський Богдан Чернишевський
Зоря – Кривбас. Фото: ФК Кривбас
Криворізький Кривбас одержав мінімальну перемогу над луганською Зорею у виїзному матчі 10-го туру української Прем'єр-ліги завдяки голу в другому таймі.

Кривбас у матчі 10-го туру УПЛ обіграв на виїзді луганську Зорю з рахунком 1:0. Головний тренер криворіжців Юрій Вернидуб здолав знайому йому команду, яку він очолював з 2011 по 2019 рр.

Перший тайм вийшов безгольовим. Рахунок у грі відкрили гості з Кривого Рогу – 26-річний легіонер з Нігеру Даніель Соса зумів продавити суперника на фланзі, відібрати м'яч і вразити нижній кут воріт потужним ударом. Гол так і залишився єдиним у матчі.

▶️Відео голу Кривбасу

Україна. Прем'єр-ліга, 10-й тур

Зоря – Кривбас – 0:1 (0:0)

Гол: Соса, 48

• Наразі після десяти проведених матчів Зоря знаходиться на восьмій позиції в чемпіонаті з 12 очками.
  • Кривбас йде шостим з 14 очками в дев'яти проведених зустрічах.
  • У наступній грі чемпіонату Зоря зіграє на виїзді проти столичного Лівого Берега 27 жовтня о 13:00.
  • Кривбас прийме черкаський ЛНЗ 26 жовтня о 15:30.