Вернидуб знову найкращий в УПЛ: тренер Кривбасу отримав визнання за яскравий фініш першого кола

Переглядів 175
Олександр Карпенко
Олександр Карпенко
1 голос
Вернидуб знову найкращий в УПЛ: тренер Кривбасу отримав визнання за яскравий фініш першого кола
Юрій Вернидуб. Фото: Google
Головний тренер Кривбасу Юрій Вернидуб посів перше місце за підсумками голосування за кращого тренера УПЛ в листопаді-грудні

Вернидуб в підсумку отримав 49.9%, випередивши з великим відривом наставника Дніпра-1 Олександра Кучера (15.6%). Трійку лідерів замкнув тренерський тандем Едмара з Олегом Голодюком на чолі Металіста 1925 (13.9%).

Протягом двох заключних місяців першого кола Кривбас під керівництвом Вернидуба зробив стрімкий ривок з підвалин таблиці до топ-8. Цьому посприяли чотири перемоги в п'яти останніх зустрічах.

Нагадаємо, що Вернидуб прийняв пропозицію очолити Кривбас перед початком сезону. 56-річний фахівець після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну перебував у лавах ЗСУ, після чого погодився працювати з новачком УПЛ. Наставник при цьому залишається чинним військовослужбовцем, який поєднує тренерську діяльність.

Зазначимо, що першу частину сезону Кривбас завершив на восьмому місці в турнірній таблиці УПЛ. В активі команди Вернидуба 18 очок після 15 зіграних поєдинків.