«Від керівництва УАФ звучить шантаж щодо ЧС-2030»: Циганик жорстко пройшовся на тему корупції в УАФ

Переглядів 2204
Артем Жилінський
Артем Жилінський
1 голос
«Від керівництва УАФ звучить шантаж щодо ЧС-2030»: Циганик жорстко пройшовся на тему корупції в УАФ
Ігор Циганик. Фото: Google
Футбольний журналіст та коментатор Ігор Циганик висловився про керівництво Української асоціації футболу, яка починає конфліктувати із владою країни.

Раніше з'явилася інформація, що президент УАФ Андрій Павелко почав маніпулювати та шантажувати українську владу, що з його звільненням з України можуть вигнати з УЄФА і ФІФА, а також забрати право на проведення матчів ЧС-2030.

Журналіст Циганик вважає, що для того, щоб отримати шанс провести ЧС-2030 необхідно терміново закрити усі корупційні схеми, адже їх дуже багато.

«Від керівництва УАФ звучать тези «якби не ми, то…» і розпочинається шантаж щодо ЧС-2030. Скажу так – щоб Україна не втратила можливість проведення ЧС-2030 необхідно якнайшвидше закінчити з корупцією та схемами! Українським футболом не можна жонглювати та використовувати у своїх цілях», – написав Циганик у твіттері.

Нагадаємо, Україна разом з Іспанією та Португалією подали спільну заявку на проведення ЧС-2030. Якщо заявка переможе – матчі однієї із груп пройдуть на території нашої країни.