Від Різника до Пономаренка: Кучер назвав символічну збірну УПЛ сезону 2025/26
Відомий фахівець Олександр Кучер за підсумками сезону 2025/26 в українській Прем'єр-лізі сформував свою збірну найкращих футболістів змагань.
Олександр Кучер в ексклюзивному інтерв’ю сайту «Український футбол» підсумував сезон 2025/26 років в українській Прем'єр-лізі.
Відомий фахівець сформував свою збірну найкращих гравців чемпіонату України сезону 2025/26. До неї Олександр Кучер включив п'ятьох гравців Шахтаря, трьох футболістів Динамо, двох – із Полісся та одного виконавця з Кривбасу.
Символічна збірна УПЛ сезону-2025/26 від Кучера
- Воротар: Різник (Шахтар).
- Захисники: Караваєв (Динамо), Сарапій (Полісся), Бондар (Шахтар), Педро Енріке (Шахтар).
- Півзахисники: Очеретько (Шахтар), Гуцуляк (Полісся), Буяльський (Динамо), Ісаке Сілва (Шахтар), Мендоса (Кривбас).
- Нападник: Пономаренко (Динамо).
🔥Читайте також: «Пономаренко мов на дріжджах росте»: Федорчук підбив підсумки сезону 2025/26 в УПЛ, згадавши про Лобановського.
- Донецький Шахтар, маючи у доробку 72 залікові бали, завершив сезон 2025/26 років на першій сходинці в підсумковій турнірній таблиці Української Прем'єр-ліги.
- В сезоні 2026/27 років «гірники» виступатимуть в Лізі чемпіонів, розпочавши свій шлях в найпрестижнішому єврокубковому змаганні з основного етапу.
- Ще має визначитися два учасника УПЛ на наступний сезон. У перехідних іграх зустрінуться Олександрія – Лівий Берег та Кудрівка – Агробізнес.