Відбувся матч Динамо і Шахтаря в УПЛ: гра команд Шовковського і Пушича завершилася з двома голами і вилученням

Переглядів 850
автор Олександр Калінін Олександр Калінін
Олександр Шовковський і Марино Пушич, фото: ФК Шахтар Донецьк
У неділю, 27 жовтня, Динамо в Києві прийняло Шахтар в рамках матчу 11-го туру Української Прем’єр-ліги. Поєдинок завершився результативною нічиєю (1:1).

Динамо і Шахтар зіграли поєдинок 11-го туру УПЛ. Вже на 16-й хвилині травму отримав захисник киян Денис Попов, його замінив Крістіан Біловар.

В першому таймі рахунок відкрито не було, хоча обидві команди мали непогані моменти для взяття воріт. А вже на старті другої половини гри глядачі побачили перший гол у виконанні Шахтаря.

Георгій Судаков подав кутовий. Егіналду пробив головою, але Георгій Бущан відбив удар. Скориставшись метушнею у штрафному, Артем Бондаренко завдав удару по воротам і м’яч рикошетом від Валерія Бондаря все ж влетів у ворота.

🔥Відео голу Бондаренка🔥

А вже за 12 хвилин Шахтар залишився у меншості – Дмитро Криськів отримав пряму червону картку за грубий підкат проти Біловара.

🟥Відео моменту з вилученням Криськіва🟥

Динамо змогло скористатися перевагою лише на 87-й хвилині, коли забив Олександр Караваєв. Цей гол став останнім у зустрічі.

🔥Відео голу Караваєва🔥

27 жовтня. Київ, стадіон «Динамо» ім. Валерія Лобановського. УПЛ. 11-й тур

Динамо – Шахтар – 1:1

Гол: Караваєв (87') Бондаренко (48’)

Вилучення: Криськів (60', пряма червона)

• Динамо займає перше місце в турнірній таблиці, маючи 26 очок.
  • Шахтар йде четвертим, в активі «гірників» 20 балів.
  • У наступному матчі УПЛ кияни приймуть Інгулець (третього листопада), а донеччани днем раніше вдома зіграють з Чорноморцем.