«Відома прихильність Суркіса»: експерт висловився про майбутнє Костюка в Динамо
Відомий український тренер та селекціонер Микола Цимбал висловився про майбутнє Ігоря Костюка на чолі першої команди Динамо після програшу СК Полтава (1:2).
На його думку, президент Динамо Ігор Суркіс може дати шанс Костюку надовше затриматись в першій команді Динамо, спробувавши вивести команду з ігрової кризи.
«Я налаштований оптимістично й не поділяю думку, що Костюк пропрацює тільки до кінця 2025 року. Схиляюсь до того, що він очолюватиме Динамо принаймні до фінішу поточного сезону. Відома прихильність Суркіса до фахівців, образно кажучи, з динамівським серцем. А Костюк тривалий час грав за Динамо, потім готував резерв. Висновки робіть самі», – наводить слова Цимбала Sport.ua.
До слова, на «УФ» можна переглянути інтерв'ю Олега Дулуба, який проаналізував четверту поспіль поразку Динамо в чемпіонаті.
- Динамо має у своєму активі 20 балів та посідає сьому сходинку в турнірній таблиці УПЛ після 14 турів.
- 6 грудня Динамо зіграє наступний матч в УПЛ проти Кудрівки (18:00).