«Вилучатися в плани Оболоні не входило»: Іващенко прокоментував поразку від Динамо в дербі

Переглядів 753
Валерій Іващенко. Фото: Оболонь
Головний тренер Оболоні Валерій Іващенко підбив підсумки матчу 17 туру української Прем'єр-ліги проти Динамо (0:2), який сьогодні проходив у Києві.

У понеділок, 11 грудня, у матчі 17 туру української Прем'єр-ліги Оболонь програла на виїзді Динамо в київському дербі з рахунком 2:0.

Іващенко після матчу дав оцінку епізоду з вилученням гравця Оболоні Вовкуна за фол проти динамівця Ваната.

«Динамо претендує на чемпіонство. Це гранд українського футболу, у них більше досвіду. Тому нам треба було зіграти більш дисципліновано ззаду. І першого вилучення можна було уникнути. Але як сталося, так сталося.

Звичайно, це не входило в наші плани, довелося перебудовуватися. Десь вистояли, але в другому таймі на рівному місці пропустили – і пішла гра нервова», – сказав Іващенко в ефірі Football Hub.

• Оболонь провела 16 матчів, набрала 14 очок і посідає місце в зоні перехідних матчів, на 13 сходинці в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги.
  • Команда Іващенка після зимової перерви відновить сезон поєдинком проти Чорноморця (базова дата 24 лютого).