Вилучення, пенальті і перестрілка з сімома голами: відео феєричного матчу у виконанні Вереса і Металіста 1925

Переглядів 3596
Футболісти Вереса та Металіста 1925. Фото: ФК Металіст 1925
Верес зіграв матч 15-го туру УПЛ проти Металіста 1925. Поєдинок вийшов насиченим та результативним та закінчився перемогою рівнян із рахунком 4:3.

У суботу, 25 листопада, Верес на своєму полі зіграв проти Металіста 1925 у матчі 15-го туру української Прем’єр-ліги. Поєдинок закінчився перемогою рівнян із рахунком 4:3.

Харків’яни на початку матчу відкрили рахунок завдяки голу Андрія Борячука, але вже на сьомій хвилині залишилися в меншості через показану пряму червону картку Ігору Куріло.

Господарі ще у першому таймі вийшли вперед – спочатку забив Євгеній Шевченко, а потім відзначився й Владислав Шарай.

▶️Відео голів матчу Верес – Металіст 1925

Буквально за чотири хвилини на початку другої половини гри Металіст 1925 знову вийшов вперед після м’ячів Ростислава Русина та Євгена Ткачука.

Однак, після цього арбітр призначив пенальті у ворота харків’ян, який реалізував Віталій Дахновський.

В кінці основного часу Микола Гайдучик приніс господарям перемогу.

УПЛ. 15-й тур.

Верес – Металіст 1925 – 4:3

Голи: Шевченко (14’), Шарай (36’), Дахновський (пенальті – 69’), Гайдучик (89') – Борячук (4’), Русин (55’), Ткачук (59’)

Вилучення: Курило (7’)

• Після цього матчу Верес посідає 14 сходинку, маючи на своєму рахунку 11 очок за 15 турів. Це перша перемога рівнян з першого вересня, коли вони обіграли Чорноморець (3:1).
  • Металіст 1925 йде 10-м, набравши 15 балів.
  • В наступному турі першого грудня рівняни зустрінуться на виїзді з Поліссям.