Вилучення, сім забитих голів та справжній трилер: Дніпро-1 обіграв Чорноморець та очолив турнірну таблицю УПЛ

Переглядів 1278
Ключовий момент гри: фол Авагімяна на Піхальонку. Фото: СК Дніпро-1
В єдиному поєдинку 15-го туру української Прем’єр-ліги, котрий відбувся в понеділок, Дніпро-1 здобув важливу перемогу на одеським Чорноморцем (5:2).
  • Дніпро-1 зіграв 60-й домашній матч в УПЛ.
  • Чорноморець провів 390-ий матч на виїзді в чемпіонатах України.
  • Дніпро-1 не грає у нічию в УПЛ десять матчів поспіль.
  • Чорноморець 13 матчів поспіль не грав внічию на виїзді.
  • Дніпро-1 виграв чотири останні домашні поєдинки в УПЛ.
  • В Чорноморця трипилося шосте вилучення в сезоні та третє поспіль.
  • За цим показником одесити посідають перше місце в УПЛ. По п'ять вилучень мають Шахтар та Полісся.

Гру проти Чорноморця господарі поля розпочали жваво і вже на 16-й хвилині Олександр Філіппов, класно відтерши корпусом Олександра Васильєва, пробив Данила Варакуту. Результативну передачу на Філіппова Володимир Адамюк віддав вкиданням з-за бокової (з ауту).

Однак, раділи дніпряни не довго. Минуло п’ять хвилин і на шостій класний постріл зі штрафного вдався Артуру Авагім’яну: після удару півзахисника м’яч влучив у поперечину і по-зрадницькі від спини Євгена Волинця зрикошетив у сітку воріт Дніпра-1.

Натхненний голом Авагімян знову став головною дійовою особою на полі за чотири хвилини після взяття воріт: Артур збив Олександра Піхальонка, який після пасу від Волинця (!) вибігав один на один з Варакутою і побачив перед очима пряму червону.

Одразу розіграти зайвого дніпрянам не вдалося, але по перерві, підопічні Юрія Максимова виправилися: захисник Володимир Адамюк, як заправський форвард завершив стрімку атаку потужним ударом.

Остаточно інтригу практично вбив, зважаючи насамперед на гру в нерівних складах, Богдан Леднєв: ексдинамівець Києва вніс м’яч за лінію (разом із собою) після прострілу від Володимира Танчика.

Спробував повернути Чорноморець у гру Орест Кузик, але його голу виявилось замало, щоб вирвати у Дніпра-1 бодай нічию.

Бо ж підопічні Юрія Максимова зупинятись не збирались: Танчик на останній хвилині вчетверте засмутив Варакуту гарматним ударом з-за меж штрафної, а Денис Мірошніченко, теж з дальньої дистанції, як-то кажуть, «виконав» точно в дев'яточку.

▶️ Відео всіх голів поєдинку Дніпро-1 – Чорноморець дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Україна. Прем’єр-ліга, 15-й тур

Дніпро-1  –  Чорноморець 5:2 (1:1)

Голи: Філіппов, 16, Адамюк, 49, Леднєв, 59, Танчик, 90, Мірошніченко, 90+2  – Авагімян, 22, Кузик, 76.

Вилучення: Авагімян, 27.

• Дякуючи перемозі над Чорноморцем, Дніпро-1 знову очолив турнірну таблицю української Прем'єр-ліги, посунувши Кривбас. В активі дніпрян є 33 очки, у криворіжців – 30.
  • В наступному турі підопічні Юрія Максимова вдома прийматимуть полтавську Ворсклу. Поєдинок має відбутися 2 грудня. Початок гри о 17:00.
  • Чорноморець в 16-му турі вдома прийматиме черкаський ЛНЗ. Матч заплановано на 3 грудня. Стартовий свисток в Одесі прозвучить о 15:00.