«Він — кумедна фігура, жирна, відбита свиня»: Гордон відреагував на слова Поворознюка щодо «агента ФСБ»

Переглядів 1031
Артем Жилінський
Артем Жилінський
3 голоси
«Він — кумедна фігура, жирна, відбита свиня»: Гордон відреагував на слова Поворознюка щодо «агента ФСБ»
Олександр Поворознюк. Фото: ФК Інгулець
Відомий журналіст Дмитро Гордон вирішив відреагувати на слова президента Інгульця Олександра Поворознюка, який в одному з інтерв’ю негативно висловився про телеведучого.

Гордон відреагував на слова президента Інгульця Поворознюка, який назвав його «агентом ФСБ» в одному з інтерв‘ю.  

«Мені вчора надіслали відео з Поворознюком. Це дуже кумедна фігура. Така жирна, відбита свиня… Хоча це, мабуть, я погано сказав, бо ображаю свиней. Він належить до категорії людей, які думають зробити собі імідж на почорнінні популярних людей. Це опудало повторило наративи російської пропаганди».

Також Гордон вимагає вибачення, адже він вважає, що слова президента Інгульця повинні на чомусь ґрунтуватися. Якщо вибачень не буде, то журналіст пообіцяв зіпсувати Поворознюку життя.

«Ти ж чотири рази притягувався до кримінальної відповідальності та сидів. Тобто ти розумієш, що за законами місць, де ти знаходився, ти маєш відповідати за «базар». 

Ти маєш доводити те, що говориш. Тому я закликаю тебе обґрунтувати те, що ти сказав, а якщо не зможеш обґрунтувати, попросити вибачення. А якщо не зможеш попросити вибачення, якщо не буде сил, то я тобі присвячу час. Зіпсую тобі репутацію і зіпсую життя», — заявив Гордон.

Нагадаємо, що популярність президента Інгульця Поворознюка пробила всі можливі стелі після його яскравих інтерв’ю під час війни України з росією.