Вінгер Динамо вперше зізнався, що він радий відставці Луческу: смілива заява хавбека про страждання з румуном

Переглядів 10379
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
6 голосів
Вінгер Динамо вперше зізнався, що він радий відставці Луческу: смілива заява хавбека про страждання з румуном
Владислав Кабаєв. Фото: ФК Динамо
Футболіст Динамо Владислав Кабаєв висловився стосовно своїх відносин з колишнім головним тренером киян Мірчею Луческу та розповів про адаптацію в клубі.

Український вінгер Владислав Кабаєв перейшов до Динамо із Зорі влітку 2022 року та провів під керівництвом екснаставника киян Мірчі Луческу 27 матчів, в яких відзначився тільки одним асистом.

Футболіст поділився думками стосовно того, які причини вплинули на його низьку продуктивність під час роботи румунського спеціаліста.

«Адаптація в Динамо проходила тяжко, як і в Зорі. Знадобився десь рік. Спершу на емоціях все було добре. Потім емоції закінчилися, не було результату і виникла психологічна яма, було дуже тяжко з неї вибиратися.

В мене жодного разу не було діалогу з Луческу. Можливо, це зіграло якусь роль. Сказати тяжко. Я багато це все аналізував і копався в собі. Читав багато про себе в інтернеті. Вперше в житті зустрівся з таким. Розумів, що в Динамо одразу чекають результату».

Під керівництвом Олександра Шовковського, який очолював Динамо ще й минулого сезону протягом кількох поєдинків, вінгер всього у 13 матчах має п'ять результативних дій.

Причина за словами самого Кабаєва полягає у підході українського наставника та новій ролі на полі.

«Зараз мені набагато краще. В мене є діалог з головним тренером, я розумію, що він від мене хоче в тій або іншій ситуації. Маю більше свободи на полі, а не як було в Луческу – тільки так і ніяк інакше.

Тепер в мене більш «плаваюча» позиція. Це мені ближче. Я розумію свій рівень, знаю, що є футболісти, які сильніше за мене. І знаю, що я можу більше», – наводить слова Владислава телеграм-канал «УПЛ ТБ».

  • В нинішньому сезоні на рахунку Кабаєва 13 матчів, два голи та одна результативна передача.
  • Контракт вінгера з київським клубом розрахований до 30 червня 2026 року.