Вирішили долю поєдинку за 20 хвилин: Шахтар в Черкасах розгромно переміг ЛНЗ


Сьогодні, 11 квітня, відбувся поєдинок між черкаським ЛНЗ та донецьким Шахтарем в рамках 24-го туру чемпіонату України.
Команда Маріно Пушича чудово розпочала гру. Вже на сьомій хвилині гри Шахтар вийшов вперед завдяки вдалому удару Марлона Гомеса після передачі Артема Бондаренка.
Згодом футболісти ЛНЗ не змогли впоратися із швидкою атакою «гірників» і після прострілу Дайко зрізав м’яч у власні ворота.
На цьому команда Пушича не зупинилася і забила третій гол в першому таймі. Марлон Гомес зіграв першим на добиванні, випередивши усіх захисників ЛНЗ.
На перерву команди пішли за рахунку 3:0.
В другому таймі команди активно створювали гольові моменти, однак ніхто не міг пробити голкіперів обох команд.
Однак в кінцівці поєдинку ЛНЗ заробив право на виконання кутового, після якого Саліху відзначився голом. Проте останнє слово було за «гірниками», адже після швидкої контратаки Лассіна Траоре ударом в один дотик переправив м’яч у ворота ЛНЗ.
Відео голів дивіть у нашому телеграм-каналі
Зрештою фінальний свисток зафіксував перемогу Шахтаря з рахунком 4:1.
Українська Прем’єр-ліга, 24-й тур
ЛНЗ – Шахтар – 1:4
Голи: Саліху, 86 – Марлон Гомес, 7, 20, Дайко, автогол 10, Траоре, 90+2
- Після сьогоднішнього поєдинку Шахтар має у своєму активі 50 балів та йде третім в турнірній таблиці УПЛ.
- ЛНЗ 25-ма балами йде десятим в чемпіонаті України.
- В наступному турі «гірники» зіграють номінально вдома проти Колоса (19.04), а черкаський клуб поїде в гості до Інгульця (20.04).