«Вони знищать Шахтар»: Срна жорстко розкритикував рішення ФІФА, через яке страждають «гірники»

Переглядів 1744
Артем Жилінський
Артем Жилінський
1 голос
«Вони знищать Шахтар»: Срна жорстко розкритикував рішення ФІФА, через яке страждають «гірники»
Даріо Срна. Фото: ФК Шахтар
Директор з футболу донецького Шахтаря Даріо Срна прокоментував правило ФІФА, згідно з яким легіонери українських клубів отримали право безперешкодно припиняти дію своїх контрактів.

Після початку повномасштабної війни у нашій країні ФІФА прийняла правило, згідно з яким легіонери українських клубів отримали можливість в односторонньому порядку припиняти дію своїх угод терміном на один рік.

Це рішення найбільше торкнулося донецького Шахтаря, який через відхід практично всіх своїх легіонерів втратив близько 50 мільйонів євро.

Даріо Срна, який обіймає посаду директора з футболу у Шахтарі, розкритикував рішення ФІФА в інтерв'ю авторитетному британському виданню The Guardian.

«Весь світ допомагає Україні, але ФІФА не допомагає у футболі. Це їхні обов'язки, а вони нічого не роблять. Те, що вони зробили з нами, є неправильним. Вони знищать нас. Ми не просимо грошей, які нам не належать: ми хочемо захистити клуб, який 17 разів виступав на груповому етапі Ліги чемпіонів.

Ми хочемо, щоб вони захистили УПЛ, але відчуваємо, що боремося не лише проти Росії, а й проти ФІФА. Вони поводяться так, ніби їх це не турбує. Можете уявити, що ФІФА спостерігає за всім цим, коли люди вмирають, а футболісти грають під бомбами – але при цьому нічого не робить?», – сказав Срна.

«Гірники» судилися із ФІФА через нововведення, але не мали успіху. Лозанський спортивний арбітражний суд відхилив апеляцію донецького клубу.