«Враження позитивне, але двояке»: Дулуб розповів, як ФК Львів переграв Рух співвітчизника Кучука

Переглядів 453
Олег Дулуб. Фото: ФК Львів
Головний тренер ФК Львів Олег Дулуб підбив підсумки матчу проти Руху (2:1) в рамках 12-го туру УПЛ. У львівському дербі зустрілися команди, з якими працюють білоруські фахівці.

Білоруський фахівець після матчу з Рухом відзначив гру своєї команди у першому таймі, особливо в дії обороні. Запорукою успіху у львівському дербі стала робота над психологією гравців, які не могли перемогти в шести останніх зустрічах: дві нічиї та чотири поразки.

«Враження від перемоги позитивне, але двояке. Добре зіграли у першому таймі, не дали жодного шансу Руху. Дещо нервували в другому.

Такі матчі виграє оборона. Ми намагалися збавити психологічний тиск на гравців. Перед матчем показували кілька мотиваційних фільмів і це спрацювало», – розповів Дулуб в коментарі прес-службі ФК Львів.

Львів після перемоги у дербі над Рухом набрав дев'ять очок в 11 зіграних матчах та посідає 12 сходинку в турнірній таблиці УПЛ. 14 листопада підопічні Дулуба проведуть свій наступний матч проти Чорноморця.