«Всі ми знаємо, що у Динамо працює Михайлов»: експомічник Луческу в Шахтарі – про запрошення до Динамо

Переглядів 2453
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Всі ми знаємо, що у Динамо працює Михайлов»: експомічник Луческу в Шахтарі – про запрошення до Динамо
Томіслав Рогіч. Фото: Google
У період з 2014 по 2016 рік Томіслав Рогіч обіймав посаду тренера воротарів у футбольному клубі Шахтар. В цей час він був відповідальний за підготовку голкіперів у тренерському штабі, який очолював Мірча Луческу.

Томіслав Рогіч згадав, що Луческу розмовляв з ним щодо працевлаштування на посаду тренера воротарі, одна цього не сталося через Михайлова.

«Він розмовляв зі мною. Ми всі знаємо, що у Динамо працює Михайло Михайлов. Це легенда Динамо. Було важко. Сказав, що подивимося, чи будуть варіанти.

Потім зателефонував та сказав, що не хоче ні на кого тиснути. Тому не вийшло».

Експомічник Мірчі Луческу заявив, що міг би тренувати голкіперів Динамо, попри те, що раніше працював у Шахтарі.

«Я теж пов’язаний із Шахтарем, але не так довго, як Містер, Карло та Олександр. Якби Луческу сказав би, що бери ракету та лети на Місяць, то іншого варіанту б не було.

Потрібно було б виконувати. Для мене Луческу авторитет. Не було б жодних питань. Пішки в Україну – рюкзак на спину та вперед. Неважливо, йти потрібно було б місяць чи два», — сказав Рогіч для Sport.ua.

  • Наразі Динамо посідає п'яту сходинку в турнірній таблиці УПЛ, набравши за п'ять зустрічей 12 балів.
  • В наступному матчі біло-сині зіграють проти Олександрії в рамках УПЛ. Поєдинок запланований на перше жовтня і розпочнеться о 18:00.
X