«Втрачати було нічого»: Лавриненко проаналізував поразку Вереса від Шахтаря

Переглядів 500
Головний тренер Вереса Сергій Лавриненко підбив підсумки матчу 17 туру української Прем'єр-ліги проти Шахтаря (0:2), який вчора проходив у Львові.

У п'ятницю, 8 грудня, Шахтар переміг Верес з рахунком 2:0 у домашньому поєдинку 17 туру УПЛ.

Лавриненко поділився враженнями від заключної гри року проти донецького Шахтаря.

«Ми розуміли, з ким граємо. Шахтар ‒ дуже потужний суперник. У першому таймі ми дещо побоювалися гірників, обережно намагалися грати. Але після перерви втрачати було нічого, стали грати більш агресивно. Ми достойно виглядали. Але чемпіон ‒ це чемпіон.

Мені за команду сьогодні не соромно. Я подякував їм за самовіддачу. Сьогодні ‒ це наш рівень. Більше ми поки не можемо, хоча прагнемо до цього», ‒ наводить слова коуча прес-служба Вереса.

• Верес провів 16 матчів, набрав 12 очок та посідає 14 сходинку в турнірній таблиці УПЛ.
  • Сезон для команди Лавриненка відновиться поєдинком проти Колоса (базова дата ‒ 24 лютого).