«Я давно таких в його віці не пам’ятаю»: український тренер назвав особливого футболіста країни

Переглядів 20279
Аватар Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
15 голосів
«Я давно таких в його віці не пам’ятаю»: український тренер назвав особливого футболіста країни
Тарас Михавко. Фото: ФК Динамо (Київ)
Відомий український тренер і експерт Олег Федорчук, говорячи про кадрову стратегію київського Динамо, особливо виокремив молодого захисника Тараса Михавка.

Відомий експерт та тренер Олег Федорчук в інтерв'ю сайту «Український футбол» заявив, що ставка київського Динамо на власних вихованців у майбутньому дасть свої плоди.

Федорчук відзначив прогрес 19-річного захисника біло-синіх Тараса Михавка, яким цікавиться один з французьких клубів.

«Динамо через брак хороших легіонерів зробило ставку на своїх вихованців і, певен, це дасть хороші плоди. Через два-три сезони ті молоді гравці, яким довірився Шовковський, можуть вистрілити.

Наприклад, Михавко. Задатки у Тараса дуже хороші, я давно таких оборонців, як він в його віці, не пам’ятаю. А щодо автоголів, то, знаєш, навіть Рамос сам собі забивав неодноразово. Серхіо хіба поганий оборонець був? Отож».

Найкращі букмекери
рейтинг 9.9
Перейти 150000 грн
Перейти
рейтинг 9.8
Перейти 250000 грн
Перейти
рейтинг 9.7
Перейти 35000 грн
Перейти