«Я хотів його міняти на 19-й хвилині»: Вернидуб різко висловився про захисника Кривбаса і підписав йому вирок

Переглядів 87
Юрій Вернидуб. Фото: ФК Кривбас
Головний тренер Кривбаса Юрій Вернидуб зізнався, що захисник криворізької команди Бакарі Конате серйозно розізлив його своїм низьким рівнем гри.

Влітку Кривбас посилив свій склад малійським захисником Бакарі Конате, який раніше грав у Португалії.

Проте вже на старті сезону 21-річний легіонер-оборонець серйозно розізлив головного тренера команди Юрія Вернидуба.

«Конате говорить лише французькою мовою, він не розуміє англійської. Я йому давав можливість проявити себе в команді.

Якщо у Рівному (2:0) він вийшов ще більш-менш, бо не було позиційних атак Вереса, ми з цим впоралися. А ось навіть у домашній грі з Інгульцем (1:1) я хотів його міняти на 19-й хвилині. Було дуже багато помилок, я вже терпів до перерви, бо не хотів витрачати слот для заміни».

Вернидуб розумів, що Конате не зможе покращити свою гру.

«У другому таймі я його замінив, бо прекрасно розумів, що можуть бути у нас проблеми», – зазначив Вернидуб в етері ютуб-каналу «Вацко Live».

• Конате провів два матчі за криворізький клуб цього сезону: без результативних дій.
  • Його контракт з Кривбасом чинний до 30 червня 2028 року. Transferamrkt оцінює його вартість у 150 тисяч євро.