«Я незадоволений»: категорична реакція Шовковського на перемогу Динамо над Минаєм

Переглядів 1875
Олександр Шовковський. Фото: ФК Динамо
Головний тренер Динамо Олександр Шовковський прокоментував перемогу своєї команди над Минаєм із рахунком 3:1 у перенесеному матчі 16-го туру УПЛ.

У середу, 17 квітня, Динамо обіграло Минай із рахунком 3:1 у відкладеному поєдинку 16-го туру української Прем'єр-ліги.

Головний тренер киян Олександр Шовковський прокоментував цей результат, звернувши увагу на мінуси в грі своєї команди.

«Ми провели два зовсім різних тайми. Якщо в першому забили два м’ячі і мали багато моментів для реалізації, то в другому зіграли не зовсім впевнено і я незадоволений другим таймом. Виграли 3:1, добре, йдемо далі, будемо робити аналіз цієї гри і дій гравців.

Пропущений гол з опорної зони? Помилки допускають всі, чудове виконання було, але ми мали бути присутні на полі в тій зоні, звідки забивали гол», – сказав спеціаліст для YouTube-каналу «УПЛ ТБ».

• Наразі Динамо посідає другу сходинку в турнірній таблиці УПЛ, маючи 51 очко та матч в запасі.
  • Кияни відстають від першого Шахтаря на один бал, однак донеччани зіграли на поєдинок менше.
  • В наступному турі 21 квітня підопічні Шовковського на своєму полі зустрінуться з Поліссям.