«Я обіцяю працювати на максимум»: новачок Руха дав перші коментарі стосовно трансферу у львівську команду

Переглядів 418
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Я обіцяю працювати на максимум»: новачок Руха дав перші коментарі стосовно трансферу у львівську команду
Джеферсон. Фото: ФК Рух
Новий лівий захисник львівського Руха бразилець Джеферсон висловився стосовно свого переходу в команду. Він пообіцяв показати свої найкращі якості.

Новачок Руха Джфеферсон засипав компліментами львівський футбольний клуб.

«Я дуже радий приєднатися до футбольного клубу Рух. Відразу видно, що це дуже гарна команда. З нетерпінням чекаю на найближчі товариські матчі. Якнайшвидше дебютувати за «жовто-чорних». Зараз ми вперто тренуємось у дворазовому режимі».

Також Джеферсон відзначив талановиту молодь Руха, а сам пообіцяв не відставати від неї та показувати свій максимальний потенціал.

«В Руха є багато талановитих гравців. Це помітно неозброєним оком. Від себе я обіцяю працювати на максимум і робити все можливе, щоб грати в основному складі. Хочу бути корисним. Під час тренувань багато силової боротьби, велика конкуренція. Спробую реалізувати свій талант», — сказав Джеферсон у коментарі до клубної прес-служби.

Рух під керівництвом Леоніда Кучука провів 14 матчів, набрав 14 очок і посідає 12 місце у турнірній таблиці УПЛ. Чемпіонат України відновиться на початку березня.