«Я прийняв таке рішення»: Шовковський однозначно відреагував на свій дивний експеримент у матчі Динамо – Рух

Переглядів 41574
16 голосів
Олександр Шовковський. Фото: ФК Динамо
В.о. головного тренера київського Динамо Олександр Шовковський прокоментував перемогу своєї команди над львівським Рухом у матчі 15-го туру чемпіонату України.

У неділю, 26 листопада, Динамо на своєму полі впевнено обіграло львівський Рух із рахунком 2:0 в матчі 15-го туру української Прем'єр-ліги.

Виконуючий обов'язки головного тренера киян Олександр Шовковський прокоментував такий результат.

«Ми розуміли, що гратимемо з молодою амбітною командою, яка будує свою гру за рахунок пресингу, і в першому таймі, попри те, що ми його закінчили з рахунком 2:0, десь ми не догравали.

Але в другому таймі ми виправили ці помилки, грали вже більш агресивно, не сідали низько, а натомість високо зустрічали і довели гру до перемоги, маючи нагоди для того аби збільшити рахунок».

▶️Відео голів матчу Динамо Рух дивіться в нашому телеграм-каналі

Окрім цього, спеціаліст висловився стосовно експерименту у складі, коли лівий захисник Костянтин Вівчаренко замінив правого вінгера Олександра Караваєва, а замість нього на фланзі атаки почав діяти лівий оборонець Владислав Дубінчак.

«У нашому розпорядженні було лише два гравці, які грають на позиціях вінгерів. Я думав, як вирішити цю проблему і прийняв таке рішення задля того, аби ми не втратили у швидкості», – приводить слова Шовковського пресслужба Динамо.

• Після цього матчу кияни йдуть на шостому місці в турнірній таблиці чемпіонату України, маючи 22 бали та три поєдинки у запасі.
  • В наступному турі третього грудня біло-сині на виїзді зустрінуться з Минаєм.