«Я пропонував багато футболістів, але жоден не з'явився в клубі»: Шевчук — про співпрацю у Вересі з Віртом

Переглядів 442
Артем Жилінський Артем Жилінський
0 голосів
«Я пропонував багато футболістів, але жоден не з'явився в клубі»: Шевчук — про співпрацю у Вересі з Віртом
Владислав Шевчук. Фото: ФК Верес
Віце-президент Вереса В'ячеслав Шевчук розповів про кадрову політику клубу під час роботи на посаді спортивного директора команди із Рівного.

Шевчук у новій серії четвертого сезону проекту «Футболіст» розповів про розбіжності з головним тренером Юрієм Віртом щодо кадрової політики Вереса.

Функціонер навів приклад із захисником Динамо Максимом Дячуком, який сподобався Шевчуку, але його кандидатуру відхилив тренерський штаб.

«Ми розмовляли Дячуком, домовилися за умовами. Можна було взяти в оренду на рік. Це було домовлено в принципі. З правом викупу. Головний тренер прийняв рішення… Адже я не приймаю рішення щодо гравців, це тренер. Я пропоную тих, кого бачу для розвитку у нашому клубі. Я ніколи не наполягаю.

Як спортивний директор пропонував багато футболістів. З них жоден не з'явився у команді. Там великий список, я стежу за їх розвитком. Не хочу називати прізвища. Усі гравці – це головний тренер», – сказав Шевчук.

Верес провів 15 матчів, набрав 17 очок і посідає десяте місце у турнірній таблиці УПЛ. 4 березня команда Юрія Вірта відновить сезон поєдинком проти Чорноморця.