«Я такого не памʼятаю»: Вернидуб зробив відверту заяву після втраченої перемоги Кривбаса з Ворсклою

Переглядів 7858
Юрій Вернидуб. Фото: ФК Кривбас
Головний тренер Кривбаса Юрій Вернидуб поділився враженнями від нічийного поєдинку УПЛ проти Ворскли, який не дозволив його команді наздогнати Шахтар.

У понеділок, восьмого квітня, Кривбас на своєму полі зіграв унічию з полтавською Ворсклою із рахунком 1:1 у матчі 23-го туру чемпіонату України.

Господарі відкрили рахунок на 22-й хвилині, однак швидко пропустили та після цього так і не змогли пробитися через оборону суперника.

Головний тренер Кривбасу Юрій Вернидуб оцінив виступ своїх підопічних в цій зустрічі.

«Грали непогано, потрібно було тільки забити за рахунку 1:1, але не забили. Зіграли внічию. На мій погляд, ми втратили два очки, а не набрали одне.

Це футбол, треба піднімати голову та рухатись далі. Попереду – два важкі виїзди: Львів та Одеса. Треба їхати до Львову та брати три бали».

Спеціаліст більш детально прокоментував даний матч та його результат.

«Забили перший гол, але потім так прикро пропустили… Втратили мʼяча в центрі поля. В цьому епізоді зіграли не так, як було треба. А треба було простіше. Пропустили контратаку. Хоча я попереджав, що Ворскла добре проводить контрвипади, що вони і довели.

Але, у той же час, більше моментів біля наших воріт я в першому таймі не побачив. Ми просиділи на їх половині обидва тайми. Після перерви Ворскла грала у пʼять захисників, і, чесно кажучи, я такого не памʼятаю від них. Усі за лінією мʼяча», – приводить слова Вернидуба клубна пресслужба.

• Після цього матчу Кривбас посідає друге місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи 47 набраних очок.
  • В наступному турі 13 квітня команда Вернидуба на виїзді зустрінеться з львівським Рухом.