«Я все бачу, але не говоритиму»: Кучер відреагував на успіх Дніпра-1 під керівництвом Максимова

Переглядів 4309
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
1 голос
«Я все бачу, але не говоритиму»: Кучер відреагував на успіх Дніпра-1 під керівництвом Максимова
Олександр Кучер. Фото: СК Дніпро-1
Колишній головний тренер СК Дніпро-1 Олександр Кучера відреагував на результати команди після того, як на тренерському містку його замінив Юрій Максимов.

Екснаставник Дніпра-1 Олександр Кучер в ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» прокоментував успіхи його колишньої команди, яка наразі очолює турнірну таблицю УПЛ. 

Спеціаліст сумнівається в тому, що нинішній головний тренер Юрій Максимов вніс багато коректив у команді після відходу Кучера з клубу.

«Команда грає добре. Молодці, перемагають. Потенціал є. Ви думаєте, у команді щось сильно змінилося? Краще у Максимова спитайте, що він змінив. Я все бачу, все дивлюся, але не говоритиму».

Також Кучер розповів, чи залишився у нього осад після роботи у Дніпрі-1. Нагадаємо, що почесний президент дніпровського клубу Юрій жорстко розкритикував екснаставника команди після його відставки.

«А що мені на них ображатись. Я спочатку йшов, просився на рік. Вони питали, а що, як на два? Звичайна професійна історія. Щось не подобається, дякую, до побачення».

  • Кучер очолював Дніпро-1 з 2022 по 2023 рік. Разом з командою він став срібним призером чемпіонату України в сезоні 2022/23.
  • Після провального старту нового сезону 41-річний фахівець подав у відставку з посади головного тренера.
  • Наразі дніпровський клуб під керівництвом Максимова йде на першій сходинці в турнірній таблиці УПЛ, маючи 33 бали.