«Я вважаю, що спортсмени не винні у війнах»: екс-тренер Металіста висловився про відсторонення росіян від змагань

Переглядів 1133
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
«Я вважаю, що спортсмени не винні у війнах»: екс-тренер Металіста висловився про відсторонення росіян від змагань
Періца Огнєнович. Фото: Металіст
Екс-головний тренер харківського Металіста Періца Огнєнович висловився про війну в Україні. Сербський спеціаліст відзначив, що не цікавиться політикою.

В інтерв’ю сайту sport-express.ua Періца Огнєнович заявив, що надіється на швидке закінчення війни в Україні, яку розв’язала росія.

«Мене політика взагалі не цікавить, я просто хочу займатися улюбленою справою – бути футбольним тренером. Сподіваюся, що в Україні незабаром закінчиться війна і люди перестануть гинути. У Сербії теж була війна, ми також через це пройшли, тому розуміємо вас».

Також екс-наставник Металіста додав, що виступає проти дискваліфікації російських спортсменів.

«Я розумію, що відбувається в Україні, але не хочу про це говорити більш детально. Є політики, люди, які займаються вирішенням цього питання та отримують за це зарплату. Я ж людина, яка займається спортом, і люблю кожен народ світу. Сербських спортсменів свого часу також дискваліфікували. Я вважаю, що спортсмени не винні у війнах. Це моя особиста думка».

  • Огнєнович очолив Металіст у січні. Харків'яни під керівництвом серба набрали шість очок у другому колі УПЛ, посіли 15 місце і покинули вищий дивізіон.
  • Під час професійної ігрової кар'єри Огнєнович виступав, зокрема, за мадридський Реал (1999-2002) і київське Динамо (2004).