Як виживає Металіст без Ярославського? Журналіст пояснює, чому в клубі виправдовують бізнесмена

Переглядів 2279
Олександр Карпенко
Олександр Карпенко
0 голосів
Як виживає Металіст без Ярославського? Журналіст пояснює, чому в клубі виправдовують бізнесмена
Олександр Ярославський. Фото: Металіст
Власник Металіста Олександр Ярославський все-таки не утримує фінансово харківську команду. Клуб живе за гроші українського олігарха Ігоря Коломойського.

Кілька днів тому з'явилася інформація, що з сезону 2022/23 Ярославський припинив утримувати Металіст. На наступний день генеральний директор харківського клубу Валерій Грига спростував цю інформацію, заявивши, що фінансування надходить.

Але журналіст Михайло Співаковський запевняє, що Ярославський все-таки відійшов від справ футбольних.

«Ярославський не має відношення до Металіста цього сезону. Виникає питання – навіщо Гріга говорить зворотне? Відповідь дуже проста. Колишні підлеглі Ярославського продовжують утримувати його статус рятівника харківського футболу, сподіваючись на те, що колись станеться третє пришестя Месії.

Хоч Ярославський ніколи не говорив, що прощається з футболом назавжди, за нашою інформацією, шанси на його повернення залишаються невисокі», – запевняє Співаковський у Telegram-каналі «ТаТоТаке».

За інформацією журналіста, єдиним фактом існування Металіста і його фінансування є великий трансфер Краснікова і Кучера в Дніпро-1, а також особисті домовленості Краснікова з інвесторами Дніпра-1 та Ігорем Коломойським. Інших джерел фінансування немає.

На зимову перерву Металіст пішов на 11 місці в турнірній таблиці УПЛ із 16 очками в активі. Перший офіційний матч у 2023 році харків'яни проведуть 4 березня проти Руху.