Яке майбутнє чекає лідерів Дніпра-1: Фрідман повідомив про плани клубу щодо своїх основних гравців

Переглядів 686
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
3 голоси
Яке майбутнє чекає лідерів Дніпра-1: Фрідман повідомив про плани клубу щодо своїх основних гравців
Олександр Піхальонок. Фото: СК Дніпро-1
Комерційний директор Дніпра-1 В’ячеслав Фрідман підтвердив, що в його клубі є кількамісячна заборгованість по зарплаті гравцям і що чимало лідерів СК, зокрема Гуцуляк іа Піхальоноу влітку можуть його покинути.

В’ячеслав Фрідман розповів, що силоміць лідерів Дніпра-1 ніхто утримувати в клубі не буде. Олександр Піхальонок і Олексій Гуцуляк дійсно можуть залишити команду. І не лише вони.

«Когось відпустимо. Сватку вже 30, хай пограє десь. Чому ні? По Філіппову роздумуємо, він роздумує. Але нема такого, що багато гравців підуть - у футболістів є контракт, ніхто просто так не піде.

Може, піде Піхальонок, Гуцуляк - в них контракти скоро закінчуються, їх треба продавати. Це звичайне життя футбольного клубу. Хтось нам не потрібен, закінчується контракт, вікові гравці, нема сенсу продовжувати», – розповів Фрідман в інтерв'ю Tribuna.

Нагадаємо, що днями В’ячеслав Фрідман ексклюзивно для «УФ» розповів про перспективи дніпровського клубу у новому сезоні та відреагував на резонансну заяву Юрія Максимова про його можливий демарш та ледь не тотальний розпродаж СК.

  • У підсумковій турнірній таблиці УПЛ Дніпро-1 фінішувало на четвертому місці і в новому сезоні команда Юрія Максимова матиме змогу поборотися за вихід до групового турніру Ліги конференцій через кваліфікацію.