«Якщо він піде, то це буде невелика втрата»: Вірт прокоментував новину про незадоволення гравця Шахтаря

Переглядів 51
Аватар Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
1 голос
«Якщо він піде, то це буде невелика втрата»: Вірт прокоментував новину про незадоволення гравця Шахтаря
Іраклі Азаров. Фото: ФК Шахтар (Донецьк)
Головний тренер тернопільської Ниви Юрій Вірт висловився стосовно можливого відходу грузинського захисника Іраклі Азарова з лав донецького Шахтаря.

Нещодавно стало відомо, що грузинський захисник Шахтаря Іраклі Азаров незадоволений власним становищем у донецькій команді й хоче змінити клуб.

Колишній воротар «гірників», нині головний тренер Ниви (Тернопіль) Юрій Вірт в інтерв'ю sport-express.ua відреагував на цю новину.

«Бачив цю інформацію, читав. Якщо коротко стосовно неї, то, за всієї поваги до Азарова, якщо він піде з Шахтаря, то це буде невелика втрата».

  • Нагадаємо, що Азаров приєднався до Шахтаря влітку 2023 року з Црвени Звєзди за 3 млн євро (дані Transfermarkt).
  • У нинішньому сезоні Іраклі зіграв у 11 матчах донецької команди (693 хвилини). Усього ж за «гірників» грузинський захисник провів 58 ігор (сім асистів).
  • Контракт Азарова з Шахтарем чинний до 30 червня 2028 року. Transfermarkt оцінює вартість 23-річного захисника у 4 млн євро.
Реклама
1000000 грн
9.7
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 15 від 18.01.2022
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри