«Язик не повертається»: Федорчук сказав, чому не може назвати Шахтар українською командою у повному розумінні

Переглядів 46
Аватар Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
1 голос
«Язик не повертається»: Федорчук сказав, чому не може назвати Шахтар українською командою у повному розумінні
Педріньйо, Кевін і Аліссон. Фото: ФК Шахтар (Донецьк)
Відомий український тренер та експерт Олег Федорчук зізнався, що не може назвати донецький Шахтар цілком українською командою, пояснивши причину.

У вівторок, 12 серпня, Динамо програло Пафосу (0:2) у другому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів 2025/26 та за сумою двох зустрічей (0:1, 0:2) вилетіло з найпрестижнішого єврокубкового турніру.

Відомий тренер та експерт Олег Федорчук в інтерв'ю sport-express.ua зізнався, що не вважає, що кияни таким чином пробили дно.

«Та це – не дно. Просто ми часто очікуємо від наших команд, зокрема й від Динамо, більшого ніж те на що вони здатні. От і все. 

Якби Динамо так провалювало тільки матчі у єврокубках, то це б можна було списати на тренера, наприклад, на слабку підготовку до сезону і так далі. А у нас збірна провалює матч за матчем. Для головної команди країни не можуть знайти хороших крайніх захисників!». 

Також Федорчук розповів, чому не може назвати Шахтар українською командою у повному розумінні.

«Якщо не брати до уваги Шахтар, який в мене язик не повертається назвати українською командою у повному розумінні, бо там роблять погоду бразильці, то все в нашому футболі дуже важко.

Поки в Ахметова є гроші, Шахтар даватиме результати, купуючи бразильців, як тільки фінанси у Ріната Леонідовича закінчаться – все, буде, як у Динамо». 

  • Нагадаємо, що Шахтар 14 серпня зіграє з Панатінаїкосом у другому матчі протистояння третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи. Перший поєдинок завершився з рахунком 0:0.
  • Також від України в єврокубках виступає ще один колектив – житомирське Полісся, що в першій грі третього раунду кваліфікації Ліги конференцій здолало Пакш (3:0). Матч-відповідь також відбудеться 14 серпня.