«Є футбольна мова»: Судаков розповів, як він підтримує комунікацію з бразильським новачком Шахтаря

Переглядів 303
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
«Є футбольна мова»: Судаков розповів, як він підтримує комунікацію з бразильським новачком Шахтаря
Георгій Судаков. Фото: Шахтар
Донецький Шахтар виграв у черкаського ЛНЗ в рамках чемпіонату України. Георгій Судаков висловився про те, як він в цій зустрічі взаємодіяв з бразильцем Марлоном Гомесом, який вийшов на заміну.

Георгій Судаков розповів про те, як була змінена структура гри Шахтаря після того, як Артем Бондаренко залишив поле в переможному для «гірників» матчі з ЛНЗ (3:0). Українця на дев’ятій хвилині замінив бразилець Марлон Гомес.

«Марлон більше футболіст на м’ячі, але він правоногий: ми з Артемом звикли грати, коли він правіше, а я лівіше, а з Марлоном ми вже почали змінювати цю структуру, стали рухатися переважно з флангу на фланг. Але, я ж кажу, він добре увійшов в гру, віддав мені гольову передачу. Я вважаю, що Марлон – дуже хороший футболіст, і в майбутньому ще більше себе проявить».

Також лідер донеччан додав такі слова про бразильця:

«Навіть якщо ми не розмовляємо однією мовою, але, ви ж знаєте, є футбольна мова. Він дуже розумний футболіст, тому ми, можна сказати, за поглядом розуміємо один одного. Вважаю, жодних проблем з комунікацією на футбольному полі немає».

  • Переможна серія Шахтаря в УПЛ триває вже 12 ігор. 
  • Донеччани після цієї вікторії з 61 очком у активі лідирують в УПЛ, а у другого Динамо 57 балів. 
  • Наступний матч Шахтар зіграє з одеським Чорноморцем (01.05), а ЛНЗ зустрінеться з київською Оболонню (04.05).