«Є така ймовірність»: Дніпро-1 хоче домовитись з Вересом про возз'єднання братів Пасічів

Переглядів 286
Олександр Карпенко
Олександр Карпенко
1 голос
«Є така ймовірність»: Дніпро-1 хоче домовитись з Вересом про возз'єднання братів Пасічів
Євген Пасіч. Фото: НК Верес
Колишній захисник Вереса Євген Пасіч прокоментував перехід до Дніпра-1. 29-річний футболіст став першим зимовим новачком лідера УПЛ.

29-річний футболіст поставив підпис під угодою на півтора роки. Дніпро-1 не пошкодував викласти 150 тисяч євро компенсації за трансфер Пасіча.

Євген розповів, що перед переходом радився з братом-близнюком Геннадієм, який невдовзі може знову опинитися в одній команді з новачком Дніпра-1.

«У відпустці надійшов дзвінок агентів, що є можливість підписати контракт із Дніпром-1. Їм потрібний захисник. Я довго не думав. Порадився з братом, і ми вирішили, що перехід у дніпровський клуб буде найкращим варіантом для мене.

Думаю, є така ймовірність, що брат також може приєднатися до Дніпра-1. Подивимось, як воно буде ще рано про щось міркувати.

Я дуже радий, що зможу спробувати свої сили на новому рівні, завжди мріяв грати в клубі, який ставить перед собою максимальні завдання. Мені приємно, що в мене повірив Олександр Кучер. Постараюсь його не підвести. Це великий шанс проявити себе високому рівні», – розповів Пасіч в інтерв'ю FanDay.

У нинішньому сезоні УПЛ Євген Пасіч відіграв за Верес у 13 матчах та відзначився одним асистом. Transfermarkt оцінює гравця у 400 тисяч євро.