«Єдина людина, яка боролася проти корупції у футболі»: відомий коментатор у суді встав на захист Коломойського

Переглядів 2011
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
«Єдина людина, яка боролася проти корупції у футболі»: відомий коментатор у суді встав на захист Коломойського
Ігор Циганик. Фото: Google
Знаменитий журналіст Ігор Циганик зробив емоційну промову у суді, захищаючи колишнього власника Дніпра Ігоря Коломойського. Коментатор назвав головні заслуги бізнесмена.

Відомий журналіст Ігор Циганик виступив перед судом з заявою щодо взяття на поруки екс-власника Дніпра Ігоря Коломойського.

«Я Ігоря Валерійовича знаю з березня 2004 року, коли у Дніпрі було презентовано перший проект з будівництва великої спортивної арени взагалі незалежної України, який називався «Дніпро Арена». На той момент це стало прикладом побудови такого соціального явища як спорт. Тому що до того спорт був у дуже-дуже занедбаному стані», – сказав Циганик.

Також коментатор ось що додав під час виступу, який опублікував телеграм-канал «Украина Сейчас».

«Я можу сказати що за той час, а Ігор Валерійович у футболі вже майже 30 років, це - єдина людина, яка боролася проти корупції у футболі. Хто хоча б трошки розбирається у футбольних справах в Україні, той розуміє, що Ігор Валерійович - єдина людина, яка постійно стояла на тому, що все повинно бути «фейр-плей». Це означає чесна гра».

  • Сьогодні відбувається засідання Київського апеляційного суду у справі Коломойського.
  • Шевченківський районний суд Києва раніше переобрав запобіжний захід Ігорю Коломойському у справах про шахрайство та відмивання майна.
  • Суддя змінив запобіжний захід у частині застави, встановивши її розмір у 3 мільярди 891 мільйон гривень. Це найбільша сума застави в історії України.
X