«За великим рахунком, ми могли ще забити та перемогти»: Сапуга оцінив гру Руху у матчі з Чорноморцем

Переглядів 2157
Марко Сапуга. Фото: ФК Рух
Півзахисник львівського Руху Марко Сапуга прокоментував перенесений поєдинок 14-го туру української Прем'єр-ліги, в якому львів'яни зіграли внічию з одеським Чорноморцем (2:2).

Гравець Руха Сапуга вважає, що його команда могла б навіть довести камбек до кінця, якби використала усі свої моменти. Також він зазначив, що робота на тренуваннях покращує взаєморозуміння.

«Складна гра. Мені здається, в першому таймі нам не вдавалося те, що ми запланували на цей матч. Після перерви ми додали швидкості в атаці, зрівняли рахунок – у підсумку вийшла нічийна гра. Хоча, за великим рахунком, ми могли ще забити та перемогти.

Під час другого гола я побачив, що Віталік Роман дуже добре відкрився, віддав йому у вільну зону, він прострілив, і слава Богу, що забили гол. Так, такі комбінації ми награємо на тренуваннях. Багато чого награємо».

Сапуга вважає, що Рух додав після перерви і заслужено вирвав нічию. Але задача до матчу була проста — перемогти.

«Звичайно, перед грою ми хотіли перемогти, розраховували на максимальний результат. Але добре, що все закінчилося нічиєю, бо рахунок 0:2 після першого тайму викликав тривогу. Однак ми проявили характер і зуміли звести цей поєдинок до нічийного підсумку», - наводить слова Сапуги прес-служба клубу.

Рух провів 14 матчів, набрав 14 очок і пішов на зимову перерву на 12 місці у турнірній таблиці української Прем'єр-ліги. Львівська команда пішла на зимову перерву. Чемпіонат України відновиться на початку березня.