Залишили Дніпро-1 та Шахтар позаду: Динамо лідер чемпіонату по одному із важливих показників

Переглядів 12427
Артем Жилінський
Артем Жилінський
2 голоси
Залишили Дніпро-1 та Шахтар позаду: Динамо лідер чемпіонату по одному із важливих показників
ФК Динамо. Фото: УПЛ
Підопічні Мірчі Луческу проводять не найкращий сезон в УПЛ. Хоч Динамо і не йде лідером чемпіонату України, проте кияни очолюють Прем’єр-лігу за кількістю виконаних ТТД.

Київське Динамо стало лідером першої частини УПЛ за показником виконаних ТТД. У п'ятнадцяти матчах чемпіонату України підопічні Луческу здійснили 13 902 ТТД. Жодне інший учасник УПЛ не перетнув показник в 12 500 ТТД.

За показником вдалих ТТД Динамо також лідер – 11 477 або 83 відсотки. У найближчого переслідувача, ким є Дніпро-1 – 9942 вдалих ТТД (81 відсоток). Шахтар третій за кількістю вдалих ТТД (9826), але має вищий, аніж у Дніпра-1, відсоток успішності – 83.

Додамо, що в турнірній таблиці Динамо займає третю позицію з тридцятьма балами. Кияни відстають від Дніпра-1 на п'ять очок й мають однакову кількість балів з Шахтарем. Але з цієї трійці у Динамо найбільше зіграних матчів – 15. У Дніпра-1 – 14, у Шахтаря – 13.

Нагадаємо, що графік зборів уже затверджений — кияни проведуть його у Туреччині з 20 січня по 20 лютого. Передбачено один інтервал для відпочинку в 2-3 дні: на цей період гравці матимуть право залишити табір команди.