Заміна Судакову, яку треба підписувати негайно: журналіст знайшов хавбека для Шахтаря, згадавши Шапаренка

Переглядів 4571
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
4 голоси
Заміна Судакову, яку треба підписувати негайно: журналіст знайшов хавбека для Шахтаря, згадавши Шапаренка
Мартін Батуріна. Фото: Google
Журналіст-блогер Михайло Смоловий вважає, що атакувальний півзахисник загребського Динамо Мартін Батуріна є майже ідеальною заміною Георгію Судакову.

Михайло Смоловий дав розлогу характеристику хорвату Мартіну Батуріну, порівнявши молодого таланта загребського Динамо з півзахисником Динамо з Києва Миколою Шапаренком.

Зробив це блогер не просто так, а в контексті того, що Шахтарю варто вже шукати заміну Георгію Судакову, якого вдалося втримати у зимове трансферне вікно, але не факт, що вдасться у літнє.

«Його (Батуріна) головне досягнення зараз – це минулий сезон, де було дев’ять голів і 13 асистів. В той момент він коштував багато грошей, зараз – набагато менше. Головна його яскрава опція – що він може прогресувати з м’ячем, як передачами, так і рухом. Чимось схожий на Шапаренка.

Це просто ідеальна заміна для Судакова, бо в молодіжній системі Шахтаря таких гравців наразі немає», –  розповів Смоловий в ефірі ТаТоТаке.

  • Мартін Батуріна у поточному сезоні відіграв за Динамо (Загреб) 27 поєдинків у всіх офіційних турнірах: два голи, дві результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює хорвата у 18 млн євро.
  • У сезоні 2023/24 років Георгій Судаков провів за Шахтар 18 поєдинків у всіх офіційних турнірах: три голи, одна результативна передача.
  • Transfermarkt оцінює нинішню вартість 21-річного українця в 18 мільйонів євро.