Замінять українцями: бразильський вінгер Дніпра-1 не хоче повертатися до України

Переглядів 875
Артем Жилінський
Артем Жилінський
2 голоси
Замінять українцями: бразильський вінгер Дніпра-1 не хоче повертатися до України
Білл. Фото: ФК Дніпро-1
Бразильський вінгер Дніпра-1 Білл, який першу частину сезону на правах оренди виступав за латвійську РФШ, не хоче повертатися до розташування українського клубу.

Білл за латвійський клуб відіграв десять матчів і забив чотири голи, але РФШ не захотів продовжувати його орендну угоду. Гравець мав повернутися до Дніпра-1, але схоже він цього не зробить.

Як повідомляє FCDNIPRO.COM, бразилець не хоче грати в Україні і швидше за все пропустить перший турецький тренувальний збір Дніпра-1. Подальша його доля залишається невідомою. Раніше ми писали, що дніпровський клуб планує взяти на збори одразу шість гравців із харківського Металіста.

Нагадаємо, що Дніпро-1 викупив Білла у Фламенго у січні 2022 року за 300 тисяч євро. Однак у березні того ж року через початок повномасштабної війни Росії проти України Білл скористався правилом ФІФА, що дозволяє легіонерам припиняти свої контракти з українськими клубами.

Завдяки цьому правилу він на пів сезону вирушив в оренду до бразильського Спорту Ресіфі, а з серпня цього року по грудень грав за РФШ з Латвії.