«Зараз немає людини, яка десь сидить на Кіпрі»: журналіст розповів, як Динамо виходило на латиноамериканців

Переглядів 339
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Зараз немає людини, яка десь сидить на Кіпрі»: журналіст розповів, як Динамо виходило на латиноамериканців
Андре. Фото: Google
У київському Динамо було достатньо латиноамериканських гравців, які грали за столичний клуб. Журналіст згадав, хто та як знаходив таких футболістів та переманював продовжити кар’єру складі киян.

Журналіст «ТаТоТаке» Михайло Співаковський розповів, які скаути працювали над запрошенням до Динамо гравців із Південної Америки.

«Більшість легіонерів-латиноамериканців приходили під час каденції Леоніда Буряка, який працював спортивним директором. І тоді була низка скаутів, такі досвідчені «динозаври» – Сучков, Біба (він займався більше східноєвропейським вектором), Іван Терлецький, Сергій Шматоваленко. Ще був Віталій Косовський, він також пропрацював якийсь час у скаутському відділі».

Також Співаковський назвав футболістів, які грали за київське Динамо і були знайдені саме в латинській Америці.

«Потім уже, якщо важливо, Андре – це людина, яку дивився Володимир Лозинський, на жаль, уже покійний. Щодо таких гравців, як Маграо, Бертольйо, Гільєрме – це Голоколосів, здається, дивився на цих трьох гравців. Тому тут важко, що немає людини, яка зараз десь сидить на Кіпрі та «курить бамбук», бо життя вже склалося», — заявив Співаковський.

Після першої частини сезону Динамо з 30 очками в активі іде на третьому місці в турнірній таблиці УПЛ.

Друга частина сезону для киян розпочнеться матчами з Інгульцем (04.03), Дніпром-1 (12.03) та луганською Зорею (18.03).