Заява Суркіса на День Незалежності: президент Динамо подякував захисникам України
24 серпня Україна відзначає головне державне свято – День Незалежності. З цієї нагоди керівництво київського Динамо звернулося до українського народу.
Президент столичного гранада Ігор Суркіс опублікував відкрите звернення і привітання, відзначивши титанічну роль українських воїнів, повідомляє пресслужба Динамо.
«Сьогодні ми продовжуємо проходити крізь найсуворіші випробування у нашій новітній історії. Ми ведемо безкомпромісну боротьбу за наш суверенітет, національну ідентичність та беззаперечне право самостійно будувати майбутнє на своїй землі».
Президент Динамо додав, що лише завдяки мужності захиисників країна має можливість жити, виховувати дітей та зберігати професійний український спорт.
«Ваш щоденний героїзм, надлюдська витримка та самопожертва є тим непорушним щитом, який береже нашу націю. Саме завдяки вашій звитязі ми маємо змогу жити, працювати, виховувати дітей і зберігати український спорт».
- Команда Ігоря Костюка наразі займає четверте місце в чемпіонаті України, маючи шість очок та гру в запасі.
- Динамо в наступному турі УПЛ 31 серпня проведе виїзниї поєдинок проти Буковини. Початок зустрічі о 18:00.