Журналіст повідомив про жадібність агентів, які зірвали трансфер гравця до Карпат: деталі історії та цифри

Переглядів 1934
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
Журналіст повідомив про жадібність агентів, які зірвали трансфер гравця до Карпат: деталі історії та цифри
Дмитро Годя. Фото: Верес
Відомий спортивний журналіст Сергій Болотніков прокоментував та розповів деталі історії із скандальним трансфером гравця Вереса Дмитра Годі до Карпат.

Сергій Болотніков, ведучий програми KDK, представив подробиці подій, пов'язаних із переходом півзахисника Вереса Дмитра Годі до Карпат.

«Я в цій ситуації можу всіх зрозуміти. Мені якось не хочеться нікого критикувати. Мені зрозуміла позиція Карпат, що вони не стали платити агентські, тому що вони і так були готові відвалити пів ляма доларів –  це взагалі якась дика неадекватна ціна як для такого футболіста.

Болотніков уявив реакцію Карпат.

«І вони сказали: «Короче, йдіть н###р зі своїми агентськими, розбирайтесь самі. Візьміть з тієї суми, хай Верес платить».

Також журналіст пояснив, якою логікою керувалися агенти, коли нав’язували свої умови. На думку Болотнікова, вони не вчасно почали діяти.

«Але і агентів я теж можу зрозуміти, тому що, мені здається, вони просто не думали що від Годі може бути якась велика користь, така велика сума. І вони просто провтикали цей момент, а коли вже почалося, коли вже перехід був на мазі – вони спохватилися, почали вимагати, але вже було пізно. До речі, за моєю інформацією, вони хотіли 10%, тобто майже 50 тисяч доларів».

Сергій Болотніков підбив висновки щодо цієї ситуації.

«А  по-друге, мені здається, що ця історія про те як нормальний адекватний бізнес-підхід зіштовхується з реаліями українського футболу. Український футбол – це якісь мутки, поняття, частки, долі, «Ти мені – я тобі». Як там Кварцяний казав: «Я тобі п'ять – ти мені три», — сказав Болотніков у програмі KDK. 

  • Дмитро – вихованець ужгородської СДЮШОР, виступав за угорську Кішварду (U-17), а з Вересом на контракті до 30 червня 2026 року.
  • Годя цього сезону провів 15 хвилин у двох матчах за рівненський клуб.
  • Раніше була інформація, що Карпати проявляють інтерес до Мар'яна Шведа з донецького Шахтаря та Олексія Гуцуляка з Дніпра-1.