Зимовий новачок Карпат не зіграє проти колишнього клубу: що відомо

Переглядів 54
Аватар Олександр Карпенко Олександр Карпенко
1 голос
Зимовий новачок Карпат не зіграє проти колишнього клубу: що відомо
Тимур Стецьков. Фото: Карпати
Центрбек Карпат Тимур Стецьков не допоможе новачку УПЛ у найближчому поєдинку 28 туру УПЛ проти Олександрії, який проходитиме у Львові.

Травма, яку Тимур Стецьков отримав у матчі проти Лівого Берега (3:2),, потребувала детального обстеження, повідомляє «ТаТоТаке».

27-річному футболісту вдалося уникнути розриву передньої хрестоподібної зв'язки коліна, відбувшись мікропошкодженням меніска.

Травма не дозволить Стецькову зіграти у найближчому поєдинку проти свого колишнього клубу – Олександрії, в якій виступав з 2016 по 2022 рік.

  • Стецьков, який взимку приєднався до Карпат, до травми провів сім поєдинків, в яких відзначився двома асистами.
  • Карпати на п'ятій сходинці в турнірній таблиці УПҐЛ з 43-ма балами в активі.
  • 11 травня Карпати зіграють наступний матч в УПЛ проти Олександрії (18:00).
Найкращі букмекери
100000 грн
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 559 від 05.12.2024
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри