Обігнав Реброва: Яремчук вийшов на чисте четверте місце в списку найкращих голеадорів збірної України

Переглядів 1884
4 голоси
Українці радіють голу у ворота словаків. Фото: Google
28-річний нападник Валенсії Роман Яремчук записав до свого активу переможний гол у поєдинку чемпіонату Європи проти Словакії. Для нього це вже 16-й забитий м'яч у футболці жовто-синіх.

21 червня в Дюссельдорфі в рамках другого туру групового раунду Євро-2024 зустрілися збірні Словаччини та України.

Перший тайм виграли словаки після того, як точно пробив на 17 хвилині Іван Шранц. Слід зазначити, що Анатолій Трубін багато разів врятував жовто-синіх, що дозволило українцям не пропустити ще більше. Найкращий момент України до перерви був, коли Олександр Тимчик влучив у стійку.

У другій половині зустрічі Миколі Шапаренку після асисту Олександра Зінченка вдалося зрівняти рахунок на 54 хвилині. А потім на 80 хвилині вже після результативної передачі від Шапаренка Роман Яремчук забив та вивів українців вперед.

У підсумку збірна України здобула перемогу з рахунком 2:1 та набрала три очки.

Для Яремчука це був уже 16-й гол. З цим показником він вийшов на чисте четверте місце в списку найкращих снайперів жовто-синіх, обігнавши Сергія Реброва, в якого 15 голів у активі. Попереду ідуть тільки Євген Коноплянка (21), Андрій Ярмоленко (46) та Андрій Шевченко (48).

• До речі, в інтерв'ю «УФ» агент Сефер Алібаєв розповідав про молодість Романа Яремчука та варіанти клубів у Бундеслізі, де він міг опинитися.
  • В іншому матчі квартету Е в рамках другого туру зіграють Бельгія та Румунія. Ця зустріч відбудеться 22 червня (22:00).