Цифри і факти

Переглядів 160
UkrFootball.ua UkrFootball.ua

Загалом у турі зіграно 6 матчів, 3 перемоги господарів, 3 перемоги гостей. Було забито 18 м’ячів (у середньому 3 за гру), 8 на рахунку господарів, 10 — гостей. Також було зафіксовано 24 попередження, 3 вилучення та три реалізованих пенальті. Найпопулярніший рахунок — 2:0 та 1:3 — двічі.

Голи: найперший — Олександр Мішуренко (8 хвилина, «Інгулець»), найпізніші — Віталій Рябушко (90+4 хвилина, «Скала») та Євгеній Морозко (90+4 хвилина, «Колос»).

1-й гол у другій лізі забивають: Євген Морозко («Колос», у 23-й грі), Микола Кобець («Інгулець», у 16-й грі), Олександр Шевченко («Енергія», у 4-й грі), Олександр Ярошенко («Барса», у 5-й грі).

Перше вилучення у другій лізі заробили Андрій Дедяєв («Енергія», у 6-й грі), Микита Нікітенко («Арсенал-Київ», у 1-й грі).

У третьому для себе клубі ліги дебютує Денис Катрюк («Інгулець»).

Микита Нікітенко («Арсенал-Київ») та Сергій Бабинін («Барса») дебютують у другій лізі.

90-та гра в лізі на рахунку Віталія Дністряна («Верес»), 30-та у Михайла Березового («Скала»), 25-та у Романа Ботвинника («Скала»), 10-та у Антона Батрака («Буковина»), 5-та у Олександра Ярошенка, Валерія Макарова, Даніїла Моісєєва, Віталія Старинського, Владислава Жорова (усі — «Барса»), Тараса Коблюка, Тараса Овчара (обид­ва — «Верес»), Дениса Притиковського («Енергія»), Дмитра Тєртишного («Кремінь»), Іллі Шевцова («Кристал»).

«Суха» серія Дениса Боброва («Інгулець») складає вже 4 матчі та 393 хвилини, аналогічна серія Дениса Загороднього («Скала») на 22 хвилини менше.

Загальна безвиграшна серія «Енергії» продовжилась до 15 матчів (2 нічиї та 13 поразок).

Безнічійна серія рівненського «Вереса» триває вже 25 матчів, а «Кристала» — 18.

«Скала» (Стрий) та «Інгулець» (Пет­рове) вже в 4-му матчі не пропускають жодного м’яча у свої ворота.

Найбрутальніша команда чемпіонату: «Енергія» — 5 червоних та 15 жовтих карток, найкоректніша — «Кремінь — 1 червона та 5 жовтих карток.