«Більшість команд просто не брали б участі в Першій лізі»: Тлумак назвав проблеми, з якими стикаються клуби ПФЛ

Переглядів 423
Артем Жилінський Артем Жилінський
2 голоси
«Більшість команд просто не брали б участі в Першій лізі»: Тлумак назвав проблеми, з якими стикаються клуби ПФЛ
Андрій Тлумак. Фото: ФК Карпати
Головний тренер Карпат Андрій Тлумак розповів про воєнний сезон у Першій лізі України та зазначив, з якими проблеми стикаються клуби ПФЛ.

Головний тренер Карпат Тлумак сказав, що дуже радий, бо змагання відбуваються. Також він описав своє ставлення до майбутнього формату Першої ліги.

«Найголовніше, що ми можемо займатися своєю улюбленою справою. Безумовно, цей формат для всіх нас незвичайний, але до цього слід ставитись із розумінням. Проводити чемпіонат під час війни це вже досягнення. Важливо було знайти оптимальне рішення, яке влаштувало більшість клубів».

Також Тлумак заявив, при якій умові клуби Першої ліги не брали б участь у змаганнях ПФЛ. 

«Якби грали у два кола, то більшість команд просто не брали б участі у змаганнях. Коли ми вирішуватимемо формат наступного сезону, тоді вже можемо висловити своє побажання», - сказав Тлумак.

Нагадаємо, Карпати в осінній частині сезону посіли друге місце у Групі A Першої ліги (28 очок), що дозволило пробитися до чемпіонської групи.

Згідно з регламентом, два переможці чемпіонської групи безпосередньо вийдуть до УПЛ, а команди, які посіли третє та четверте місця, зіграють у плей-офф із командами, які посядуть 14-те та 13-те місця в УПЛ відповідно.