«Чи є в мене якась ностальгія? Немає»: Сергійчук розповів про свої бажання щодо наступного клубу

Переглядів 961
Артем Жилінський Артем Жилінський
2 голоси
«Чи є в мене якась ностальгія? Немає»: Сергійчук розповів про свої бажання щодо наступного клубу
Михайло Сергійчук. Фото: ФК Верес
Нападник Михайло Сергійчук, який нещодавно покинув Верес, розповів, які клуби буде розглядати для подальшого продовження своєї футбольної кар’єри.

Сергійчук розказав, які наразі має пропозиції та зазначив, що йому байдуже в якій він гратиме лізі.

«Чесно не знаю. Матиму якісь пропозиції — думатиму. Не сумніваюся, що я ще гратиму. Побачимо, де я опинюся. Я вже й у аматорах грав, і у Першій лізі, де тільки не грав. Якщо казати виключно про УПЛ — я вже її набачився. Не прагну опинитися виключно в клубі УПЛ».

Також Сергійчук сказав, що не сумує за Вересом, але вдячний своїм партнерам та колективу в клубі за проведений в ньому час.

«Не знаю. Давайте доживемо на той час. Чи є в мене якась ностальгія? Немає. Цілковито.

Хочу всім щиро подякувати. Колектив команда. За час, проведений разом. За перемоги та поразки. І ми завжди залишалися командою. Хочу, щоби тут завжди залишався такий колектив. З такими старими акулами як Богдан Когут. Щоб залишалася така ж хороша атмосфера в колективі. Та й перемог. Бо ми всі можемо!», — сказав Сергійчук.

У поточному сезоні Сергійчук зіграв за клуб із Рівного у 14 матчах, у яких відзначився одним забитим голом. Зазначимо, що в кар'єрі футболіста було аж п'ять заходів у Верес. Саме цей останній і виявився найтривалішим. За два роки нападник допоміг команді піднятися з Першої ліги до УПЛ.