Буковина знищила Металург, а як зіграли Діназ та Поділля: турнірна таблиця Першої ліги у групі «‎Вибування»

Переглядів 138
Логотип ПФЛ. Фото: ПФЛ
Сьогодні, 20 квітня, в рамках п’ятого туру групи «Вибування» Першої ліги відбулося три поєдинки. Буковина не помітила Металург із Запоріжжя (5:0), Діназ здолав Хуст (1:0), а Гірник-Спорт та Поділля (1:1) не виявили сильнішого.

Першими сьогодні розпочали МФК Металург та Буковина. Лідер групи «Вибування» завітав до команди, яка ще не здобула жодного очка після зимової перерви. Конкурентної гри не вийшло, адже гості розтрощили господарів із рахунком 5:0.

Перша Ліга група «Вибування», 5-й тур

МФК Металург – Буковина – 0:5

Голи: Палагнюк, 38, (пен) 55, (пен) 62, 84, Власенко, 81.

Потім свій матч провели конкуренти у боротьбі за виживання Діназ та Хуст. Поєдинок видався нервовим і до останньої хвилини не було зрозуміло, хто здобуде перемогу. Однак в компенсований до другого тайму час Діназ вирвав три очки.

Діназ – Хуст – 1:0

Голи: Волошин, 90+3

Завершували сьогоднішній ігровий день Гірник-Спорт та Поділля. Господарі завдяки ранньому голу вийшли вперед, однак не змогли втримати перевагу, адже пропустили в кінцівці матчу. Фінальний свисток зафіксував нічию 1:1.

Гірник-Спорт – Поділля – 1:1

Голи: Посєвкін, 7 – Чібуезе, аг 90+1

Турнірна таблиця Першої ліги групи «Вибування»