Інгулець на виїзді обіграв Карпати: перервалася переможна серія команди Маркевича із семи матчів

Переглядів 3318
Мирон Маркевич. Фото: Карпати
Львівські Карпати зазнали поразки на своєму полі від Інгульця. На голи від Козака та Богунова галичани відповіли точним ударом у виконанні Костенка.

Сьогодні, 19 квітня, в рамках п’ятого туру «Групи підвищення» Першої ліги Прикарпаття зустрічалося з Полтавою, а Карпати приймали Інгулець.

Команда з Івано-Франківська переграла полтавців з рахунком 3:1. А ось львів’яни зазнали домашньої поразки 1:2.

Перша ліга

Група Чемпіонська

5-й тур

Прикарпаття – Полтава – 3:1

Голи: Хома, 10, Кос, 58, Цюцюра, 66 – Одарюк, 33.

Карпати – Інгулець – 1:2

Гол: Костенко, 90 – Козак, 50, Богунов, 85 (з пенальті).

• У турнірній таблиці Групи Чемпіонська Першої ліги Прикарпаття з 33 очками іде на сьомому місці. Полтава з 34 балами посідає шосту позицію.
  • А ось Карпати з 57 очками є лідерами. У другого Інгульця 52 бали в активі. Далі ідуть Лівий берег (45), Епіцентр (36) та Маріуполь (34).
  • Раніше стало відомо, що Карпати собі забезпечили потрапляння до топ-4 у цьому сезоні Першої ліги.